ŠKOLA BEZPEČNEJ JAZDY POD DOHĽADOM AUTOMOBILOVÝCH ZÁVODNÍKOV – MAJSTROV VOLANTU !

HRAJ A VYHRAJ – vyplň nižšie uvedený kvíz!

Kvíz pre žiakov základných škôl

Kvíz pre žiakov špeciálnych škôl

TBA Racing zo Šiah a M&B Autó a Motor SE Dömsöd spoločne organizujú pre žiakov základných škôl (11-15 ročných) kurz, kde sa zábavnou formou deti naučia zvládať kritické situácie za volantom. Prihlásiť sa môžu žiaci, ktorí majú záujem získať praktické vedomosti, ktoré sa raz isto zídu, a naučia sa bezpečne šoférovať.

Projekt „Dobrý šofér – záruka bezpečnosti” sa uskotoční pod záštitou a financovaním z Fondu Malých Projektov Interreg.

Oba športové kluby spoločne uskutočnia štyri dopravno-bezpečnostné podujatia , pričom dve budú pre deti základných škôl a dve pre deti špeciálnych škôl.

Prvé podujatie pre deti základných škôl sa uskutoční v Šahách 19. augusta 2020 a druhé v Domsode 22. augusta 2020.

Na prvom podujatí sa deti v prvom rade zoznámia s pretekárskymi autami, s innovatívnym sportovo-vzdelávacím KartCrossom , ktorý bol vyvinutý vyslovene pre deti , ktoré si v ňom hravo osvoja základy šoférovania.. Po technických informáciách bude nasledovať teoretická výuka, počas ktorej naši pretekári a mentori budú prednášať o riadení áut a pravidlách cestnej premávky a na pretekárskych dráhach – samozrejme interaktívnym, pre deti zrozumiteľným a pútavým spôsobom. Ďalej si deti vyskúšajú jazdu v simulátore, v ktorom budú virtuálne šoférovať a pretekať, takto sa pripravia na skutočnú jazdu. Potom sa na malej cvičnej dráhe oboznámia s najpodstatnejšími aspektami jazdy: výjazd, zrýchlovanie, brzdenie a manévrovanie. Deti si potom na malej dráhe môžu vyskúšať svoje zručnosti, v špeciálne upravených autách s dvoma radmi ovládacích pedálov , kde budú inštruktormi skúsení pretekári.

Druhé podujatie sa uskutoční v Domsode , na medzinárodnom okruhu Domsodi Autocross Aréna. Predovšetkým občerstvíme znalosti detí, potom ich pozveme na zábavnú jazdu, aby sa zoznámili s pretekárskou dráhou. Potom deti znova nasadnú do KartCrossu a postupným zvyšovaním dĺžky jazdy prejdú celkovú dĺžku dráhy. Nasleduje simulovanie rôznych situácií, napríklad klzký povrch vozovky. Tak sa deti pomocou našich inštruktorov naučia korigovať šmyk auta a iné jeho pohyby.

Obrovský dôraz budeme klásť na bezpečnosť detí , na ktoré budú dohliadať školení inštruktori , pedagógovia a pretekári , tiež bezpečnostní odborníci , takže rodičia sa nemusia obávať o svoje deti, ktoré budú celý deň pod odborným dozorom na našich podujatiach. Tieto akcie sú úplne zadarmo , deti dostanú 3x stravu , je zabezpečená doprava a veškeré výdavky sú hradené.

Ak máš záujem, neostáva nič iné, len kliknúť na tento link a vyplniť kvíz. Pozvánku dostane 15 najrýchlejších a riešitelov správne vyplnených kvízov. Tak do toho ! Hraj a vyhraj , stretneme sa na závodnom okruhu!

Kvôli ďalším informáciám klikni na okienko „Kontakt” a s dôverou sa obráť na náš team, zodpovieme Ti na všetky otázky.

Pre deti špeciálnych škôl bude prvé podujatie uskutočnené v Šahách , ktoré bude nasledovať druhé v Domsode. Obe tieto akcie sa uskutočnia v septembri 2020.

Prvé podujatie v Šahách začneme technickou a teoretickou výukou. Potom si sadnú do pretekárskeho simulátora, kde si môžu vyskúšať viac typov pretekárskych áut a pretekárskych dráh, a to od najjednoduchších (počítačová úroveň) až po najťažšiu úroveň (skutočný trenažér) môžu vyskúšať všetky typy nastavenia. Naši odborníci svojimi radami aj v týchto situáciách budú nápomocní. Bude to skvelá príležitosť pre tieto deti, aby zažili svet riadenia auta.

Na druhom podujatí v Domsod Autocross Aréne , deti pozveme aj na „zážitkovú jazdu” našimi ozajstnými pretekárskymi autami v spoločnosti našich skúsených pretekárov. Tieto autá sú v súčasnosti našimi pretekárskymi autami, ktoré sú konštruované podľa bezpečnostných predpisov Medzinárodnej Automobilovej Federácie FIA. Bude to pre deti obrovský zážitok. Sme presvedčení, že sa ani deti, ktoré nebudú sedieť v autách, sa nebudú nudiť, lebo ich budeme zabávať rôznymi náučnými zamestnaniami o motorizme.

Samozrejme aj na okruhu budeme klásť obrovský dôraz na bezpečnosť detí , ktoré budú pod odborným dozorom skúsených špeciálnych podagógov, odborníkov na bezpečnosť a našich inštruktorov. Takto budú deti celý deň pod odborným dohľadom za dodržania prísnych bezpečnostných pravidiel. Aj táto akcia je úplne zadarmo , poskytneme deťom 3x stravu a hradíme všetky výdavky spojené s cestovaním.

Ak Ťa naša ponuka zaujala , neváhaj a klikni na link a vyplň tento kvíz! Najšikovnejších 15 detí , ktorí správne odpovadali dostanú pozvánku na podujatie! Do toho! Hraj a vyhraj! Stretneme sa na okruhu !