PONUKA SPOLUPRÁCE

Hľadáte nové reklamné plochy? Zdása Vám Vaša reklama málo účinná? Chcete originálnu reklamu, ktorú bude vidieť viac tisícľudí v rôznych regiónoch Slovenska a aj v zahraničí? Ste na správnej adrese!

Ponúkame Vám skvelú možnosť spojiť Vašu firmu alebo Váš produkt /službu/ s renomovaným teamom, ktorý dosahuje úspechy už 20 rokov v automobilovom športe.

Vašu reklamu bude možné vidieť počas celej sezóny Majstrovstiev Slovenska, Madarska a Zóny strednej Európy v autocrosse, ktoré sa tešia obrovskej diváckej návštevnosti. Vaše logo nebude chýbať ani na propagačných materiáloch teamu a tiež na plagátoch a baneroch.

Veľkej popularite sa teší aj naša Facebooková stránka ( obľubuje ju takmer 4000 ľudí ), kde uverejníme Vašu reklamu s priamym presmerovaním na Vašu webovú stránku . Popri internetovej propagácii sa pravidelne objavujú články o teame v tlačiainých médiách.

Samozrejme, najdôležitejšou reklamnou plochou sú naše pretekárske vozy, ktoré svojim atraktívnym vzhľadom, výkonom a zvukom zaujmú najviac. Vaša reklama bude umiestnená na vozidle na zmluvne dohodnutom mieste a veľkosti počas trvania celej sezóny na všetkých pretekoch , na vyhlasovaní výsledkov a tlačových konferenciách.

Súčasťou sú taktiež reporty po pretekoch na Váš mail spolu s fotkami a info o blížiacich sa pretekoch.

Na záver by som poznamenal ,že pred 20-timi rokmi sme začínali ako malý team a presne vieme, ako urobiť veľa z mála. Vstúpte s nami do sveta motorsportu a presvedčtesa, že v regióne a v strednej Európe len málokto spraví toľko pre Vašu reklamu ako TBA racing.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel.č.: 0918 763 985 alebo na e-mail: tomi.tba@gmail.com

HLAVNÍ PARTNERI